Nasze usługi

Znamy się na rzeczy

Dzięki nabytemu przez nas dotychczasowemu doświadczeniu w postaci ponad 500 naprawionych skrzyń doskonale znamy problemy, z jakimi mierzą się użytkownicy samochodów ze skrzynią Getrag Powershift. Zdajemy sobie sprawę, że częściowa naprawa usterki będzie tylko chwilowym zatuszowaniem problemu, który może powrócić niedługim czasie. Dlatego oferujemy klientom kompleksowe usługi, które obejmują więcej niż tylko chwilowe pozbycie się problemu.

Proponujemy wyjątkowo skuteczną naprawę skrzyni Powershift, dzięki której Twój pojazd zyska nowe życie. Bazujemy nie tylko na doświadczeniu, ale też na bogatej wiedzy naszych pracowników.

Warsztat samochodowy

Wymiana sprzęgła Powershift

Jesteśmy prawdziwymi ekspertami. Dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom użytkowników skrzyni i opracowaliśmy własny system usprawnień, które wdrażamy podczas całkowitej jej przebudowy. Zajmujemy się nie tylko wymianą sprzęgła Powershift, (kosza sprzęgłowego) ale też kompleksową diagnostyką, usprawnianiem oraz rekonstrukcją. Do zakresu wykonywanych usług należy m.in. demontaż skrzyni, diagnoza uszkodzeń, wymiana uszkodzonych elementów, regeneracja mechatroniki, wymianę filtrów, uszczelnień, czy też montaż skrzyni w samochodzie i późniejsza adaptacja. Podczas napraw korzystamy wyłącznie z oryginalnych, nowych i sprawdzonych części.

naprawa-skrzyni
skrzynia-jakosc
regeneracja-skrzyni-biegow
ogledziny-skrzyni-biegow

Co oferujemy?

Kompleksowa diagnostyka

W naszym warsztacie nie ma mowy o przeoczeniu usterki. Komplementarnie podejdziemy do problemu.

Sprawna naprawa

Wykonywana przez nas rekonstrukcja odbywa się z największą starannością. Podczas napraw stawiamy na jakość usługi.

Rewolucyjne usprawnienie

W naszym warsztacie Twoja skrzynia biegów dostanie życie, którego inne miejsca nie byłyby w stanie zapewnić. Poznaj sprawność, jakość i niezawodność.

Nasz zakres usług:

 

  • Demontaż skrzyni biegów
  • Rozbiórka skrzyni na części pierwsze
  • Diagnoza uszkodzenia
  • Gruntowne czyszczenie
  • Wymiana uszkodzonych i zużytych elementów na nowe oraz oryginalne części

 

 

  • Wymiana filtrów
  • Regeneracja mechatroniki
  • Odbudowanie skrzyni biegów wraz z autorskimi usprawnieniami
  • Montaż skrzyni w samochodzie
  • Adaptacja skrzyni biegów

Zajrzyj do naszego warsztatu!


Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów zamieszkujących Warszawę, Grodzisk Mazowiecki oraz pozostałe pobliskie miasta i miejscowości. Na miejscu wykonujemy zabieg naprawy oraz usprawnienia skrzyni Powershift, korzystając przy tym z opracowanych sposobów na podniesienie wytrzymałości i sprawności części. Możesz nam zaufać – jesteśmy fachowcami, którzy znają się na rzeczy.

Gwarantujemy, że odjedziesz z naszego warsztatu usatysfakcjonowany jakością oferowanych usług, a naprawiona i usprawniona przez nas skrzynia biegów posłuży Ci przez długie lata!

Zestaw narzędzi do naprawy
Skrzynia biegów odmówiła posłuszeństwa?

Napraw z nami powershifta