O nas

Nasza historia

Dzięki naszemu nabytemu doświadczeniu doskonale poznaliśmy problemy, z którymi mierzą się właściciele samochodów ze skrzynią Powershift. Jakie problemy występują najczęściej? Bez wątpienia uszkodzenia tłumików drgań oraz ich poważne następstwa.

Jak się okazuje, częsciowa naprawa tego typu skrzyni polegająca na wymianie uszkodzonych elemntów nigdy nie będzie skuteczna. Wspólnymi siłami postanowiliśmy opracować sposób, które przedłuży żywotnosć skrzyni. U nas nie ma mowy o namawianiu klientów na kolejne naprawy, jedyne na czym nam zależy to ich zadowolenie z rezultatów. Burza mózgów przywiodła nas do jednego – kompletnego rozłożenia skrzyni biegów a nastepnie zmontowania jej na nowo z użyciem naszych autorskich usprawnień. Wszystko w trosce, aby naszym klientom jeździło się lepiej.

Powierz swoje auto specjalistom

Zaufaj naszemu doświadczeniu i patrz, jak oddajemy Ci odmienioną skrzynię biegów.

Opowiedz o swoim problemie

Przekaż nam informacje o obiawach usterki, abyśmy mogli jak najlepiej zdiagnozować problem.

Zarezerwuj termin

Wspólnie wybierzemy termin, który będzie dla Ciebie jak najbardziej dogodny.

Powierz nam swój samochód

Postaw wszystkie karty na nasze usługi i wyjdź wygrany z usprawnioną skrzynią biegów.

Zaufaj profesjonalnemu podejściu

W naszym serwisie nie ma miejsce na rzeczy takie jak fuszerka. Getrag Powershift to skrzynia bardzo niewdzięczna jeśli chodzi o wszelkie naprawy.

Postanowiliśmy stać się wyjątkiem i stworzyć warsztat specjalizujący się stricte w tym rodzaju skrzyń. Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do Ciebie i Twojego samochodu. Stawiamy na precyzję, nie na szablonowość.

Statystyki techniczne

0
Lat doświadczenia
0
Specjalistów
0
Naprawionych skrzyń
Skrzynia biegów odmówiła posłuszeństwa?

Napraw z nami powershifta